Akatyst ku czci św. Józefa zabrzmiał w Zagnańsku i w Kielcach

We wtorek, 19 marca 2019 r. - w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP - w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kielcach odbyło się nabożeństwo Akatystu ku czci św. Józefa. Modlitwie przewodniczył ks. Krzysztof Sochacki.

Wspólny śpiew wiernych zebranych w świątyni poprowadzili mężczyźni z Chóru parafialnego.

Kilka dni wcześniej - w niedzielę, 17 marca Akatyst ku czci św. Józefa zabrzmiał w Zagnańsku, w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP. Chwałę Opiekunowi Świętej Rodziny wyśpiewali mężczyźni z Chóru parafii Miłosierdzia Bożego w Kielcach, którzy przybyli do Zagnańska na zaproszenie Łukasza Gronostaja, miejscowego organisty. Nabożeństwu przewodniczył ks. Przemysław Moćko, dyrektor Studium Organistowskiego.