Apostolat Maryjny gościł w Wolicy-Tokarni

W sobotę, 19 listopada 2016 r. w Sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wolicy-Tokarni odbyło się Pierwsze Okręgowe Spotkanie Przewodniczących Okręgu Kielce-Południe Apostolatu Maryjnego.

Głównym punktem spotkania była Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski w Roku Miłosierdzia z prośbą o rozwój dzieła Maryii w całej diecezji kieleckiej w 20-lecie Apostolatu Maryjnego na Świętorzyskiej Ziemi. Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. kan. Jacek Dąbek - proboszcz i kustosz sanktuarium, współkoncelebransami byli ks. Jerzy Korona - diecezjalny moderator Apostolatu Maryjnego i ks. kan. Jana Wojtyna - proboszcz parafii św. Józefa w Bielinach.

Po Mszy św. odbyło się spotkanie na salce, w czasie którego omówiono Jubileusz 20-lecia Apostolatu Maryjnego i zastanawiano się nad programem pracy na rok 2017. Spotkanie zakończyło się Koronką do Miłosierdzia Bożego.