„Bilet dla Brata 2.0”

Zachęcamy do nabycia Kalendarza – nowej cegiełki projektu „Bilet dla Brata 2.0” wspierającego wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży do Panamy w 2019 r.

Kalendarz zawiera zaznaczone święta, uroczystości oraz wspomnienia świętych Kościoła katolickiego. Ponadto zaznaczone są w nim daty ważne dla ludzi młodych - 22. dzień miesiąca. Na okładce znajdą się również szczegółowe intencje modlitwy na każdy 22. dzień miesiąca w roku 2018, spotkanie Lednica 2000, ŚDM w wymiarze diecezjalnym.

Każdy miesiąc ma też cytat z jednego z orędzi ŚDM, nawiązujący swoją treścią do tematu przypisanego na dany miesiąc w programie formacyjnym dla młodzieży „Oto ja!”

Zdjęcia wykorzystane w kalendarzu przedstawiają oczywiście Panamę i są autorstwa ks. Józefa Gwoździa oraz KBO ŚDM.

Kalendarz można nabywać
w Diecezjalnym Biurze ŚDM Panama 2019
w Kuri Diecezjalnej w Kielcach!