Drugi numer "Na Skale"

W ponad stu parafiach naszej diecezji pojawił drugi numer nowego bezpłatnego miesięcznika dla rodzin zatytułowanego „Na Skale". Główne tematy numeru to posynodalna adhortacja apostolska papieża Franciszka „Amoris Laetitia" oraz dyskusja nad problemem aborcji.

Przeczytamy też m.in. o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży, zagadnieniach odpowiedzialnego macierzyństwa i ojcostwa, planowaniu domowego budżetu oraz poznamy piękne świadectwo małżeństwa, które dzieli się doświadczeniem utraty dzieciątka.

Pismo jest dostępne również w wersji elektronicznej na www.gazetanaskale.pl

Miesięcznik wydawany jest przez Fundację SKAŁA we współpracy z ks. dr. Arturem Skrzypkiem - Diecezjalnym Duszpasterstwem Małżeństw i Rodzin.

Inicjatywę można wesprzeć darowizną na konto bankowe Fundacji SKAŁA: 92 1140 2004 0000 3102 7575 9764, w tytule wpisując: „miesięcznik Na Skale" lub drogą elektroniczną poprzez stronę www.gazetanaskale.pl