Dzieci ze Skalbmierza wypoczywają nad morzem

Na wakacyjne letnisko do Władysławowa udała się 50-osobowa grupa dzieci wraz z opiekunami z parafii św. Jana Chrzciciela w Skalbmierzu. Organizatorem wakacyjnego wyjazdu jest s. Danuta Zielińska oraz Parafia Skalbmierz.

Dzieci odpoczywają we Władysławowie. Każdy dzień pobytu ma zorganizowany program: jest Msza św., plażowanie, różne wycieczki i konkursy. Nasze dzieci były już w Warszawie, zwiedzą Gdańsk i Gdynię, będą płynąć statkiem na Hel, odwiedzą oceanarium. Dwunastodniowy pobyt nad polskim morzem będzie wspaniałym czasem poznania Polski i wypoczynku.

Dziećmi opiekują się nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu. Koszt pobytu wynosił tysiąc złotych. To kolejny pobyt dzieci w czasie wakacji zorganizowany przez parafię w Skalbmierzu i siostrę Danutę.

Ks. Marian Fatyga
PROBOSZCZ W SKALBMIERZU