Ewangelizacja w parafii Ducha Świętego w Kielcach

W dniach od 12-21 lipca 2013 r. w Centrum Modlitwy i Ewangelizacji „Św. Pawła” w Kielcach, Wspólnota „Koinonia św. Pawła” prowadziła kurs „Paweł”, którego celem jest formacja ewangelizatorów.

Grupa kilkunastu osób z różnych stron Polski przygotowywała się do tego, by podjąć nakaz Jezusa: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu” (Mk 16,15). Na końcu kursu uczestnicy udali się do bloków pobliskiej parafii Świętego Ducha w Kielcach, by głosić mieszkańcom Dobrą Nowinę i zapraszać do istniejących w parafii grup.

Jesteśmy wdzięczni ks. proboszczowi Markowi Czarnocie za podjęcie i rozesłanie ewangelizatorów. Cieszymy się, że kolejne osoby są przekonane, iż głoszenie Jezusa to ich powołanie i mamy nadzieję, że zasiane przez nich ziarno Słowa Bożego wyda obfity owoc.

Chętnych do tego, by nauczyć się głosić Jezusa zapraszamy na kolejny kurs „Paweł” w przyszłym roku.

s. Kinga

Rozesłanie ks. proboszcza