I Turniej Szachowy

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Kieleckiej serdecznie zaprasza wszystkich ministrantów w sobotę, 21 kwietnia 2018 r. na I Turniej Szachowy o Puchar Księdza Biskupa Andrzeja Kalety.

Zapraszam Księży – opiekunów grup ministranckich w parafii – o zgłaszanie ministrantów do Finału Ministranckiego Turnieju Szachowego, który odbędzie się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie, Górno 79A , 26-008 Górno.

Rozpoczęcie o godz. 10.00.

Zgłoszenie można przesłać do 15 kwietnia 2018 r. przez wysłanie sms na nr tel. 793-770-020 lub telefonicznie do ks. Mariusza Kałki.

Do etapu diecezjalnego zgłaszamy finalistę etapu parafialnego w kategoriach: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Ponadgimnazjalna.

PROGRAM TURNIEJU:

10.00 – Powitanie uczestników  i rozpoczęcie rozgrywek

13.00 – Przerwa na posiłek

14.00 – Planowane zakończenie i wręczenie pucharów przez bp. Andrzeja Kaletę

Ze względów organizacyjnych (tzn. zorganizowanie posiłku, ilości stołów itd.) bardzo proszę o jak najszybsze wysłanie zgłoszenia.

Proszę Czcigodnych Księży Proboszczów o przekazanie tej informacji wszystkim ministrantom. W prazie pytań proszę o kontakt nr tel. 793-770-020.

Ks. Mariusz Kałka
DIECEZJALNY MODERATOR LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA