IV Chmielnicki Wieczór Uwielbienia

W niedzielę, 3 czerwca 2018 r. w parafii Chmielnik odbył się kolejny - IV Chmielnicki Wieczór Uwielbienia. Hasłem przewodnim tegorocznego uwielbienia były słowa: „Przed Panem Swym tańcz”.

Uwielbienie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 16.30, której przewodniczył ks. Dziekan Franciszek Siarek, proboszcz parafii Chmielnik. Następnie tłumnie zebrani uczestnicy wspólnie uwielbiali Boga modlitwą, śpiewem i tańcem. Uwielbienie zakończyło się Adoracją Najświętszego Sakramentu.

W trakcie wieczoru było można skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania oraz z modlitwy wstawienniczej.

Gościem specjalnym Wieczoru Uwielbienia był Szymon Hołownia – dziennikarz, publicysta, autor licznych książek, m.in. „Święci codziennego użytku”, „Monopol na zbawienie”.

Oprawę muzyczną spotkania poprowadził zespół „Poczekalnia Pana Boga”.

Ks. Grzegorz Nowak

>> Galeria zdjęć