Kurs „Mojżesz”

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Kieleckiej wraz z Pallotyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji serdecznie zapraszają na kurs „Mojżesz”.

Kurs Mojżesz to formacja uzdolnienia i wyzwolenia do posługi. Jest to czas, w którym śledząc życie i postać Mojżesza możesz zobaczyć siebie samego jako osobę zdolną do posługi ze swoimi mocnymi stronami oraz nauczyć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Jak stać się animatorem, liderem, posługującym otwartym na plan Boży i pracującym we wspólnocie przyjaciół? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na kursie Mojżesz.

Cel: Zaprezentować drogę wspólnoty chrześcijańskiej, która idzie do swojej Ziemi Obiecanej; przede wszystkim poznać plan duszpasterski lidera i wyzwoliciela Wspólnoty/Kościoła lokalnego.

Dla kogo: dla członków wspólnot oraz osób odpowiedzialnych we wspólnotach; dla osób, które przeżyły przynajmniej 3 wcześniejsze kursy.

Zawartość: Kurs o liderze chrześcijańskim i jego planie pastoralnym, na bazie postaci Mojżesza.

Termin: 7-9 lutego 2020 r. (Rozpoczęcie piątek 9:00 Zakończenie Niedziela 18:00)

Miejsce: Klasztor Karczówka

Koszt: 220 zł. z wyżywieniem i noclegami. Istnieje możliwość uczestniczenia w formie dochodzonej – 50 zł. + posiłki (wtedy koszt posiłków wygląda następująco: śniadanie 15 zł.; obiad 20 zł.; Kolacja 10 zł.).

Zgłoszenia: https://snepallotyni.pl

W razie wątpliwości co do zgłoszeń, opłat lub przebiegu kursu prosimy o kontakt z Duszpasterstwem Młodzieży.