Modlitwa o powołania

Zakończony 56. Tydzień Modlitw o Powołania w dalszym ciągu zachęca nas do zwrócenia uwagi na kwestię powołania, która w dzisiejszym świecie jest często pomijana.

Przedłużeniem Tygodnia Modlitw niech będzie czynny udział w organizowanych po raz kolejny spotkaniach modlitewnych „Przez ich zasługi i modlitwy”, podczas których dzięki wstawiennictwu świętych i błogosławionych, będziemy prosić o nowe, liczne i święte powołania do służby Bożej w Kościele. W tym roku naszym spotkaniom modlitewnym będą towarzyszyły relikwie polskich męczenników, którzy przelali swoją krew za wiarę i stali się posiewem nowych chrześcijan. Spotkania modlitewne skierowane są do wszystkich członków parafii pragnących ogarnąć modlitwą i trudem wskazane dzieło (nie tylko dla młodych!!!).

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

- 14 maja 2019 r., godz. 18.00 – Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Bielinach

- 16 maja 2019 r., godz. 17.00 – Parafia pw.  bł. ks. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie

- 21 maja 2019 r., godz. 18.00 – Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach

- 28 maja 2019 r., godz. 19.00 – Parafia pw. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju

Zapraszamy Czcigodnych Księży wraz ze wspólnotami parafialnymi!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (tel. 885-343-195). Prosimy o wcześniejszą informację, w której parafii Księża wraz ze wspólnotami przeżywać będziecie powyższe modlitwy. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i włączenie się w przygotowanie tego spotkania.

Al. Dawid Dzienniak
MODERATOR KOŁA POWOŁANIOWEGO