Pielgrzymka Róż Żywego Różańca

Biskup Kielecki Jan Piotrowski serdecznie zaprasza do udziału w Jubileuszowej X Diecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki Rodzin we Włoszczowie, która odbędzie się w sobotę, 6 października 2018 r.

PROGRAM PIELGRZYMKI:

9.00 - Przyjazd i rejestracja grup pielgrzymkowych
(Każdy uczestnik otrzyma pamiątkę spotkania i słodką bułkę)

9.30 - Zawiązanie wspólnoty, prezentacja grup i krótka historia Sanktuarium
(ks. prałat Zygmunt Pawlik – kustosz Sanktuarium Matki Bożej Opiekunki Rodzin we Włoszczowie)

9.45 - Animacja misyjna – Zgromadzenie Matki Bożej Pocieszenia Missionari Della Consolata
(Ojciec Luca Bovio – sekretarz Krajowy Papieskiej Unii Misyjnej w Polsce)

10.15 - Konferencja: „W mocy Ducha Świętego wraz z Maryją głosimy światu Chrystusa”
(ks. dr Maciej Będziński – Sekretarz Krajowy Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Papieskiego Dzieła św. Piotra Apostoła)

11.15 - Modlitwa Różańcowa

12.00 - Msza święta koncelebrowana z błogosławieństwem papieskim pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego

13.00 - Zakończenie pielgrzymki – zawierzenie pielgrzymów Matce Bożej Opiekunce Rodzin