Podziękowanie ks. Bodzionego

Ks. Bogusław Bodziony, Diecezjalny Moderator Wspólnot Żywego Różańca, Proboszcz i Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach składa serdeczne podziękowania za udział w pielgrzymce.

Dziękuję bardzo serdecznie bp. Kazimierzowi Ryczanowi za przewodniczenie IV Diecezjalnej Pielgrzymce Kółek Różańcowych, która odbyła się 6 października 2012 r. w Smardzowicach.

Słowa wdzięczności kieruję także do ks. prał. Andrzeja Kaszyckiego, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Kielcach za przewodniczenie modlitwie różańcowej i wygłoszenie konferencji oraz do wszystkich księży, którzy przybyli z grupami pielgrzymów do Smardzowic.

Na koniec, ale nie mniej serdecznie dziękuję blisko 3-tysięcznej grupie pielgrzymów, która przybyła na swoją doroczną pielgrzymkę i jednocześnie zapraszam na V Diecezjalną Pielgrzymkę Kółek Różańcowych, która odbędzie się 5 października 2013 r. w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Piekoszowie.

Ks. kan. Bogusław Bodziony
Diecezjalny Moderator Wspólnot Żywego Różańca