"Przez Ich zasługi i modlitwy..."

Już po raz kolejny w kilku parafiach naszej diecezji odbędą się modlitewne spotkania Przez ich zasługi i modlitwy…” – prośba o powołania zanoszona za pośrednictwem świętych i błogosławionych. Najbliższe spotkanie w poniedziałek, 8 maja.

Każde spotkanie rozpoczyna się o godz. 19.00 Mszą św. Cała oprawa liturgiczna i muzyczna należy do alumnów Wyższego Seminarium Duchownego. Druga część spotkania - bezpośrednio po Eucharystii - odbywa się przy relikwiach świętych i błogosławionych. Modlitwa zaplanowania jest w taki sposób, aby każdy uczestnik brał w niej aktywny udział. Na zakończenie jest możliwość ucałowania relikwii.

W tym roku o nowe powołania modlić się będziemy przez wstawiennictwo takich świętych, jak: Św. Brata Alberta, Św. Charbela Makhloufa Św. Zelii i Ludwika Martin, Św. Matki Teresy z Kalkuty oraz Św. Jadwigi.

Modlitewne spotkania odbywać się będą według następującego harmonogramu:

25 kwietnia 2017 r. o godz. 19:00 w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chmielniku;

8 maja 2017 r. o godz. 19:00 w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Małogoszczu;

9 maja 2017 r. o godz. 19:00 w parafii pw. Ducha Świętego w Kielcach;

18 maja 2017 r. o godz. 19:00 w parafii pw. Trójcy Świętej w Koniecpolu;

25 maja 2017 r. o godz. 19:00 w parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Koszycach.

Na te spotkania zapraszamy wszystkich wiernych, przede wszystkim tych, którym na sercu leży sprawa nowych powołań. Do zobaczenia!

Więcej informacji pod numerem telefony: 885-343-195.