Przygotowania do ŚDM Panama 2019

„Młodzież, wiara, rozeznanie powołania” – tak brzmi wybrane przez Papieża hasło 15. Zgromadzenia Zwyczajnego Synodu Biskupów. Zwołanie go Franciszek wyznaczył na październik 2018 r. Niedługo po nim w styczniu 2019 r. będą miały miejsce Światowe Dni Młodzieży.

W związku z tymi wydarzeniami Biskup Kielecki Jan Piotrowski zaprasza do udziału w spotkaniu liderów grup młodzieżowych i innych wspólnot parafialnych. Spotkanie będzie miało miejsce 21.10.2017 roku o godz. 10.00 w auli Kurii Diecezjalnej.

Spotkaniu przewodniczyć będzie Ks. Emil Parafiniuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM.

PROGRAM SPOTKANIA:

10.00 – Wspólna modlitwa

10.15 – Konferencja – Ks. Kamil Parafiniuk

11.30 – Przerwa na kawę i poczęstunek

12.00 – Wolne wnioski – ogłoszenia, sprawy bieżące

13.00 – Zakończenie spotkania

Zapraszamy Czcigodnych Księży, Siostry zakonne i Katechetów by zachęcić przedstawicieli młodzieży z wszystkich parafii do udziału w spotkaniu. Mile widziane będą także osoby, które wybierają się do Panamy. Serdecznie zapraszamy!

Z darem modlitwy

Ks. Łukasz Zygmunt