Przyłącz się do Oazy Rodzin

Oaza Rodzin - „Domowy Kościół” Diecezji Kieleckiej serdecznie zaprasza na:

1. Rekolekcje w Kaczynie w dniach od 6-10 czerwca 2012 r. (weekend po Bożym Ciele) w Kaczynie. Koszt 120 zł. od osoby dorosłej, dzieci 60/90 zł w zależności od wieku. Do Kaczyna nie jest daleko, a temat jak najbardziej ważny i przygotowujący nas do dawania świadectwa i ewangelizacji. Dajmy sobie i innym szansę. Uczestnicy powinni być po Oazie Rekolekcyjnej I stopnia.

2. Rekolekcje Ewangelizacyjne, które odbędą się w dniach od 21-26 sierpnia 2012 r. w Szlachtowej. Zgłoszenia małżeństw i rodzin u ks. Sławomira Sarka (tel. 602-758-365).

Jednocześnie informujemy, iż zakończenie roku formacji odbędzie się w czasie Mszy św. sprawowanej w Bazylice Katedralnej w Kielcach w sobotę, 30 czerwca 2012 r. Już dziś serdczenie wszystkich zapraszamy!

Rozmawiajmy z małżeństwami i zapraszajmy ich na sesje o pilotowaniu w wakacje. Jest duży wybór. Potrzeba cały czas nowych małżeństw do pilotowania, gdyż bazujemy ciągle na tych samych osobach, Kończą jeden krąg i po krótkiej przerwie zaczynają pilotować drugi krąg. A co z innymi małżeństwami? Tylko trzeba osobiście podpowiedzieć i zaprosić.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Marszu Życia i wszelką pomoc. Zwłaszcza panowie dali temu wyraz. Paniom natomiast dziękujemy za pyszne ciasta, do których ustawiła się od razu długa kolejka. Dziękujemy także Mariolce i Mirkowi Wojciechowskim za zorganizowanie wspaniałej pielgrzymki do Kalisza. Zachęcamy i przekażcie również innym, do posłuchania konferencji z Kalisza, którą wygłosił niezwykły ks. Maciej Krulak - krajowy odpowiedzialny za KWC. Jest to słowo nie tyle o Krucjacie, ile o wolności, ewangelizacji i moim byciu w DK. To słowo powinien każdy posłuchać i to nie raz.

Dziękujemy za przeczytanie i poważne potraktowanie tych bieżących spraw. Cały czas prosimy o modlitwę za wybory par rejonowych, jak również pary diecezjalnej. Jeżeli będziecie znali już terminy kręgów wyborczych, to bardzo prosimy o powiadomienie nas.

Małgorzata i Stanisław Saletrowie
Para Diecezjalna