Rekolekcje dla dorosłych

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na rekolekcje ewangelizacyjne dla dorosłych, tak małżeństw (mogą przyjechać z dziećmi) jak i osób indywidualnych, które organizuje Ruchu Światło-Życie.

Odbędą się one w Szlachtowej k/ Szczawnicy w dniach 21-26 sierpnia 2012 roku. Rekolekcje te dają możliwość pogłębienia wiary i odpoczynku w pięknym zakątku Polski. Są one zarazem okazją do uczestników zaznajomienia z chryzmatem Domowego Kościoła i możliwością utowrzenia w parafii Kręgu Oazy Rodzin. Koszt uczestnictwa to 250 zł od dorosłego i 100-180zł od dzieci. Chętni mogą się zgłaszać bezpośrednio pod nr tel. 602-758-365 lub e-mail slawsarek@wp.pl.

W to samo miejsce, ale o jeden dzień krócej, od 21 do 25 sierpnia, zapraszamy również Kapłanów pragnących się zapoznać z charyzmatem i metodą formacji proponowaną przez Ruch Światło-Życie.

Ks. Sławomir Sarek
Moderator diecezjalny