Rekolekcje odwołane

W związku z wciąż rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem nie chcemy podejmować ryzyka narażania katechetów na niebezpieczeństwo infekcji. Po konsultacji z Księdzem Biskupem Janem Piotrowskim, podejmujemy decyzję o zawieszeniu rekolekcji dla katechetów świeckich w listopadzie 2020 r. i styczniu 2021 r.

W zamian mam wielką prośbę, aby każdy katecheta w zgodzie ze swoim sumieniem wybrał sobie dowolny dzień i przeżył indywidualny dzień skupienia.

Ks. prof. Tomasz Siemieniec, który miał poprowadzić dla nas Rekolekcje nagra dla nas 2-3 konferencje i linki do nich zostaną Państwu przesłane. Każdy katecheta w tym wybranym dniu powinien skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania, uczestniczyć we Mszy św. oraz wysłuchać zaproponowanych konferencji rekolekcyjnych.

Natomiast jak na razie podtrzymujemy chęć zorganizowania Rekolekcji w terminie czerwcowym 19-21 czerwca i w nich mieliby uczestniczyć ci katecheci, którzy nie brali udziału w rekolekcjach w poprzednim roku szkolnym.

Ks. dr Karol Zegan
DYREKTOR WYDZIAŁU KATECHETYCZNEGO