Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa tegoroczna VIII Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę odbędzie się w innej formie - 21 sierpnia z Wiślicy wyruszy tylko 40-osobowa grupa reprezentantów.

W związku z tym zapraszamy Was wszystkich do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie: prosimy o modlitwę różańcową w tym dniu, oraz wysyłanie maili z intencjami, które chcielibyście ofiarować Jasnogórskiej Pani. W tych intencjach będziemy modlić się przed cudownym obrazem Matki Bożej w Częstochowie 21 sierpnia 2020 r., podczas Mszy św. o godz. 18.30.

Osoby chętne zapraszamy do organizowania pielgrzymki rowerowej w małych grupach (ok. 10 osób), lub wyjazdu na Jasną Górę samochodem, tak byśmy mogli spotkać się na tej Mszy św. na Jasnej Górze.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

ks. Tomasz Biskup
KIEROWNIK ROWEROWEJ PIELGRZYMKI