Rozpoczęliśmy przygotowanie do VII Uwielbienia w Centrum Kielc

W sobotę, 20 października 2018 r. w Kościele Akademickim św. Jana Pawła II, przy ul. Wesołej 54 w Kielcach, rozpoczęliśmy tegoroczny cykl spotkań przygotowujących do VII Uwielbienia w Centrum Miasta Kielce pod hasłem „Być bliżej Ciebie”.

Pierwsze spotkanie za nami. Był to czas szczególnej łaski. Być bliżej Ciebie to nie tylko hasło, ale realne doświadczenie Boga między nami. Wspólnota, która gromadzi się na modlitwie w imię Jezusa Chrystusa jest zawsze obrazem pierwotnego kościoła, gdzie On jest obecny pośród nich, aby ich umacniać i posyłać z Dobrą Nowiną. Podczas tej modlitwy dało się odczuć Jego obecność.

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 17 listopada w kościele pw. Św. Stanisława na kieleckim Barwinku. Więcej informacji na naszej stronie www.uwielbienie.kielce.pl

>> Galeria zdjęć