Słowa podziękowań ks. Kazimierza Długosza, Chrystusowca

W imieniu naszej pogrążonej w bólu, ale też żyjącej nadzieją na spotkanie z bliskimi w niebie rodziny, pragnę podziękować wszystkim za udział w uroczystościach pogrzebowych naszej mamy śp. Teresy Długosz, za modlitwę i wszelkie życzliwe słowa.

Wasza obecność jest wielkim duchowym wsparciem dla nas, a dla Mamy najpiękniejszym darem. Dziękujemy serdecznie także wszystkim tym, którzy nie mogąc uczestniczyć w pogrzebie, towarzyszyli nam swoją modlitwą. Bóg zapłać Księdzu Biskupowi Ordynariuszowi Kazimierzowi Ryczanowi oraz Księdzu Biskupowi Marianowi Florczykowi za wyrazy współczucia a Księdzu Biskupowi Stanisławowi Stefankowi z Łomży za dar Eucharystii i wygłoszone Słowo Boże. Eucharystia jest najcenniejszym darem, jaki my, żywi możemy ofiarować tym, którzy wyprzedzili nas w drodze do Niebieskiej Ojczyzny.

Składam serdeczne podziękowanie ks. Kanclerzowi Andrzejowi Kaszyckiemu oraz wszystkim księżom, za dar Mszy św. złożony w intencji naszej Mamy. Ks. Proboszczowi Janowi Iłczykowi oraz księżom wikariuszom parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach dziękujemy także za comiesięczną Komunią Świętą zanoszoną do mamy. Ks. Sławomirowi Bigajowi oraz czcicielom św. Antoniego składam podziękowanie za pomoc i towarzyszenie nam zwłaszcza w tych ostatnich tygodniach życia mamy. S. Lidii oraz s. Danucie za modlitwę, troskę oraz odwiedzanie Mamy w domu i szpitalu.

Wdzięczni jesteśmy za przyjaźń, serdeczność oraz obecność pana wiceprezydenta Kielc Czesława Gruszewskiego z małżonką i przewodniczącego Rady Miasta pana Tomasza Boguckiego. Z całego serca dziękujemy s. Mari oraz wszystkim którzy przygotowali liturgie. Nie chciałbym nikogo pominąć dlatego – „wszystkim za wszystko dziękuję”. Niech Bóg Wam wynagrodzi waszą życzliwość okazaną naszej Mamie i nam pogrążonym w żałobie.

​W  imieniu rodziny
ks. Kazimierz Długosz SChr