Spotkanie Kolędników Misyjnych

W sobotę, 28 stycznia 2017 r. godz. 10.00 w Bazylice Katedralnej w Kielcach odbędzie się Diecezjalne spotkanie Kolędników Misyjnych na które serdecznie zapraszamy dzieci, duszpasterzy, siostry zakonne i opiekunów.

Powoli dobiega końca misyjne kolędowanie. W wielu parafiach Kolędnicy Misyjni nawiedzili nasze domy. Tegoroczne ofiary przeznaczone zostały na potrzeby dzieci w Tajlandii. Wielką wdzięcznością ogarniamy Wasze zaangażowanie i zapał misyjny, który rozpalił serca tak wielu spotkanych ludzi.

W imieniu Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego zapraszamy 28 stycznia 2017 r. o godz. 10.00 do Bazyliki Katedralnej w Kielcach wszystkie dzieci, ich opiekunów wraz z rodzicami, na diecezjalne podsumowanie misyjnych kolędników. Będziemy chcieli w ten sposób wspólnie uwieńczyć to piękne dzieło. Będzie to zarazem okazja spotkania wszystkich grup Kolędników Misyjnych i wspólne wielkie kolędowanie. Niech nie zabraknie nikogo w tym radosnym dniu naszego wspólnotowego dziękczynienia, za trud misyjnej posługi.

PROGRAM SPOTKANIA:

10.00 - Zawiązanie wspólnoty – Bazylika Katedralna w Kielcach

10.30 - Msza św. pod przewodnictwem o. Luca Bovio IMC – Sekretarza Krajowego Papieskiej Unii Misyjnej w Polsce wraz ze wspólnotą braci.
Po Mszy św. - wspólne kolędowanie i Konkurs na najpiękniejszą Gwiazdę.

12.00 - Poczęstunek dla wszystkich uczestników spotkania

13.00 - Zakończenie Diecezjalnego spotkania Misyjnych Kolędników

Wszystkich opiekunów grup prosimy o telefoniczne zgłoszenie ilości osób, które przybędą na spotkanie. Każdy uczestnik otrzyma mały upominek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Ks. Łukasz Zygmunt