Święty zwycięża - na Białogonie w Kielcach!

W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych Parafia Przemienienia Pańskiego w Kielcach – na Białogonie – miała radość gościć na wspólnej Mszy św. i różańcu… świętych i błogosławionych!

Przybyli m.in.: Kazimierz, Mateusz – Ewangelista, królowa Jadwiga, Faustyna Kowalska, archanioł Gabriel, Mojżesz, Franciszek z Asyżu, Maksymilian Kolbe, Tomasz z Akwinu, Hiacynta, Mikołaj, Józef, Karolina Kózkówna i ks. Jerzy Popiełuszko.

- „Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, którzy wzięli udział w naszym modlitewnym spotkaniu. Niech Wszyscy Święci się za wami wstawiają każdego dnia” – mówią duszpasterze z Białogonu.

Podobne czuwania w obecności dzieci przebranych za świętych, czy w obecności relikwii odbyły się w ponad 30 parafiach naszej diecezji.