Turniej Tenisa Stołowego

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Kieleckiej serdecznie zaprasza wszystkich ministrantów na V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Księdza Biskupa Mariana Florczyka, który odbędzie się w sobotę, 4 marca 2017 r.

Zapraszam Księży – opiekunów grup ministranckich w parafii – o zgłaszanie ministrantów do Finału Ministranckiego Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wolicy, ul. Szkolna 35, Wolica, 26-060 Chęciny.  Rozpoczęcie godz. 10.00.

Zgłoszenie można przesłać do 1 marca 2017r. przez wypełnienie formularza na stronie: www.ministranci.diecezja.kielce.pl, lub (sms-em) na nr tel. 793-770-020.

Do etapu diecezjalnego zgłaszamy finalistę etapu parafialnego w kategoriach: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Szkoła Ponadgimnazjalna.

PROGRAM TURNIEJU:

9.30 – Powitanie uczestników w hali sportowej w Wolicy, ul. Szkolna 35.

10.00 – Rozpoczęcie rozgrywek.

13.00 – Przerwa na posiłek.

14.30 / 15.00 – Planowane zakończenie i wręczenie pucharów przez bp. Mariana Florczyka.

Ze względów organizacyjnych (tzn. zorganizowanie posiłku, ilości stołów itd.) bardzo proszę o jak najszybsze wysłanie zgłoszenia.

Proszę Czcigodnych Księży Proboszczów o przekazanie tej informacji wszystkim ministrantom.

W prazie pytań proszę o kontakt: ks. Mariusz Kałka, nr tel. 793-770-020.

Ks. Mariusz Kałka
DIECEZJALNY MODERATOR SŁUŻBY LITURGICZNEJ