Wakacje Służby Liturgicznej

Mamy jeszcze 20 miejsc wolnych na wyjazd Służby Liturgicznej do Pogorzelicy Gryfickiej. Zapisy i odbiór kart - do końca maja w Kurii.

Położony na dużym zalesionym terenie (ok. 10 ha) 500 m od morza, 1000 m od jeziora Liwia- Łuża. Kompleks boisk, salki sportowe itp. Strona internetowa tego ośrodka: www.reda-cis.pl

Wyjazd 30 czerwca 2012 r. o godz. 19.00 z KCK Kielce, powrót 12 lipca w godzinach porannych.

Koszy wypoczynku wynosi 790 zł. od uczestnika i obejmuje: zakwaterowanie, pełne wyżywanie (3 posiłki), zwiedzanie okolicznych miejscowości, ubezpieczenie oraz przejazd autokarami do Pogrzelicy i z powrotem. Turnusy prowadzi wyspecjalizowana kadra opiekunów oraz instruktor sportu i ratownik wodny.

Karty kwalifikacyjne uczestników wypoczynku będą do pobrania w Kurii Diecezjalnej. Przy pobraniu karty należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł. Ostateczny termin składania wypełnionych kart mija 4 czerwca 2012 r. Ilość miejsc jest ograniczona!

Prosimy księży proboszczów, księży opiekunów służby liturgicznej, katechetów o zainteresowanie służby liturgicznej tą propozycją.

Jeśli to możliwe prosimy poinformować rodziców w ogłoszeniach parafialnych. Szczegółowe informacje można uzyskać w Kurii Diecezjalnej bądź u Diecezjalnego Moderatora Duszpasterstwa Służby Liturgicznej.

Kontakt: lzygmunt79@poczta.fm, tel: 502 429 800 www.ministranci.info.pl