„Zostań klerykiem na weekend”

Zbliża się XIII edycja akcji powołaniowej pt.: „Zostań klerykiem na weekend”. Zastanawiałeś się jak wygląda życie kleryka? Jak wygląda jego plan dnia? Jak wygląda od środka budynek seminarium? Na czym polega formacja seminaryjna? Z jakich części się składa? Czy klerycy tylko się modlą i uczą? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć i rozwiać wszelkie mity podczas kolejnego weekendu.

Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa...  
(Łk 10, 2)

Specjalnie dla Ciebie organizujemy po raz kolejny akcję „Zostań klerykiem na weekend”. To trzy dni, które spędzisz w naszym seminarium. Razem z klerykami będziesz modlił się w kaplicy, jadał posiłki, uczestniczył w ich codziennych pracach, poznasz ich pasje i zainteresowania. Poznasz czym zajmują się na co dzień. Co robią w czasie wolnym. Nie zabraknie także czasu na wspólne rozmowy przy kawie.  To czas rozeznania, czas skupienia, to czas przeżywania tego, czym żyją klerycy, jakie maja pasję, zainteresowania.

Kiedy? 1-3 grudnia 2017 r.

Gdzie? Wyższe Seminarium Duchowne w Kielcach, ul. Jana Pawła II 7.

Informacje i zapisy: tel. 693-939-796 (ks. dr Mirosław Kowalski) lub 885-343-195 (al. Dawid Dzienniak).

Uczestnictwo w weekendzie jest bezpłatne. W czasie pobytu gwarantujemy: zakwaterowanie, posiłki i chwile pełne pozytywnych wrażeń.

Uwaga! Wzięcie udział w akcji nie jest jednoznaczne z wyrażeniem woli wstąpienia do seminarium:)

Podejmij wyzwanie i stań się „klerykiem na weekend”? Zapraszamy i czekamy właśnie na Ciebie! Nie bój się zaryzykować!