40. Kielecka Pielgrzymka na Jasną Górę

Już dziś zachęcamy do udziału w Jubileuszowej 40. Pieszej Pielgrzymce Kieleckiej na Jasną Górę. Do wyruszenia na pielgrzymi szlak zostało jeszcze trochę czasu, ale już odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne.

- W obecnej sytuacji oczywiście nic nie jest pewne, ale jeśli Pan Bóg pozwoli to XL Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy przynajmniej w takiej formie jak odbyło się to w zeszłym roku. A miejmy nadzieję, że pójdziemy (w nawiązaniu do numeracji) w rozmiarze XL - czyli, że więcej pątników będzie mogło maszerować w jednym czasie – mówi ks. Marek Blady, nowy dyrektor pielgrzymki.

- Nie ustawajmy w modlitwie wzajemnie za siebie. Niech dobry Pan nam wszystkim błogosławi, a Maryja Jasnogórska chroni od wszelkiego złego. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pielgrzymów i tych, którzy w jakikolwiek sposób wspierają pielgrzymkę – dodaje ks. Blady.

Zachęcamy także do śledzenie strony internetowej pielgrzymki:

>> www.pielgrzymka.kielce.pl