Festiwal Młodych w Medjugorie

Wielkimi krokami zbliża się coroczny Międzynarodowy Festiwal Młodych w Medjugorie. Festiwal, który co roku odbywa się w Medjugorie zawsze przyciąga wielu młodych wiernych z różnych krajów świata.

Każdego dnia młodzi zbierają się na wspólnych modlitwach, katechezach i śpiewach chóru. Przysłuchują się także świadectwom wiary i konferencjom. Centralnym punktem każdego dnia jest Msza św. Planowane są także nocne modlitwy i procesje. To czas niezapomnianych doświadczeń duchowych we wspólnocie.

W imieniu Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Kieleckiej zapraszamy młodych w wieku 18-35 lat na FESTIWAL MŁODYCH DO MEDJUGORJE. To miejsce do  którego zmierzają  miliony pielgrzymów z całego świata, aby odnaleźć pokój. Bóg przez wstawiennictwo Maryi obficie udziela pokoju  tym, którzy go  szukają, uczy miłości i przebaczenia. Pielgrzymka autokarowa na FESTIWAL MŁODYCH do Medjugorje wyruszy z Kościoła Akademickiego w Kielcach 31 lipca 2022 r., a zakończy się 8 sierpnia 2022 r. Koszt wyjazdu 1.800 zł. Zapisy przyjmujemy do końca stycznia.

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem - kontakt: 609-501-599.