Formacja Małżeństw w Koinonii

Stowarzyszenie Życia Apostolskiego „Koinonia św. Pawła” w Kielcach zaprasza na Formację Małżeństw prowadzoną w dniach 3-5 grudnia 2021. Tematem przewodnim są słowa: W drodze ku jedności”.

Jak budować trwałe małżeństwo, jak dążyć do jedności i prawdziwej miłości?

Do udziału zapraszamy małżonków, którzy pragną wspólnie odkrywać piękno powołania chrześcijańskiego do małżeństwa i rodziny, pracować razem, aby zbudować i umocnić swoje ognisko domowe. Zapraszamy małżeństwa, którą pragną miłować się bardziej i tworzyć prawdziwie chrześcijańską rodzinę. Proponowane nauczania i ćwiczenia pomagają parom małżeńskim lepiej się poznać i zaangażować w dialog małżeński. Intymność każdej pary jest całkowicie respektowana. Dialogi odbywają się wyłącznie pomiędzy małżonkami. 

Tematy dotyczą życia codziennego każdego małżeństwa i są wyjaśniane w świetle Słowa Bożego, gdyż Jezus Chrystus rzucił światło na nasze życie i nieśmiertelność (2 Tm 1,10). Wskazują one, jak budować trwałe oraz szczęśliwe małżeństwo i rodzinę.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek Eucharystią o godz. 18.00, a kończą w niedzielę o godz. 16.00.  Przeznaczone są tylko dla małżonków, nie ma możliwości przyjazdu z dziećmi.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce:

Centrum Modlitwy i Ewangelizacji św. Pawła
ul. Wileńska 1A; 25-411 Kielce

Kontakt:
tel.: 606-124-328; 41-368-57-03
Więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie:
www.rmissio.pl