Nabór do przedszkola

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich dzieci miejsca w przedszkolu, do zapoznania się z ofertą Katolickiego Niepublicznego Przedszkola „u Dominikanek", które mieści się przy ul. Karczówkowskiej 15 w Kielcach.

Od roku szkolnego 2023/2024 otwieramy nabór dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Nasze przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, talent oraz uczyć się przez zabawę. Naszym celem jest przygotowanie dzieci do przyszłości, poprzez rozwijanie ich umiejętności społecznych, językowych oraz kreatywności.

Nasi nauczyciele to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem pracują z dziećmi. Nasze programy nauczania opierają się na katolickiej pedagogice, która kładzie nacisk na rozwój duchowy, moralny i intelektualny dzieci.

W przedszkolu uczymy dzieci poprzez zabawę i zajęcia praktyczne, dzięki czemu nauka jest przyjemna i skuteczna. Dzieci mają również dostęp do bogatej oferty zajęć dodatkowych, takich jak język angielski, rytmika, plastyka i inne.

Więcej informacji udzielamy pod nr tel. 606-470-230 oraz osobiście w Przedszkolu.