Pielgrzymka Pokutna do Morawicy

Serdecznie zapraszamy do udziału XXIV Pielgrzymce Pokutnej do Kalwarii Świętokrzyskiej w Morawicy, którą organizuje Rycerstwo Niepokalanej Diecezji Kieleckiej w dniu 6 marca 2021 r.

PROGRAM PIELGRZYMKI:

Godz. 8.45 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

Godz. 9.15 – Modlitwa różańcowa - Tajemnice Bolesne

Godz. 9.50 – Powitanie Pielgrzymów

Godz. 10.00 MSZA ŚWIĘTA pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego

Godz. 11.15DROGA KRZYŻOWA NA WZGÓRZU KALWARII – przewodniczy o. Stanisław Piętka  OFMConv., Prezes Stowarzyszenia Rycerstwo Niepokalanej w Polsce

Godz. 12.15 – Przerwa na herbatę

Godz. 13.00 – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Godz. 14.00 – Błogosławieństwo i zakończenie Pielgrzymki.

Szczególne zaproszenie kierujemy do księży, którzy pełnią funkcję parafialnych opiekunów Rycerstwa Niepokalanej wraz ze swoimi wspólnotami, jak również wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce. W dobie pandemii szczególnie potrzebna jest wspólnotowa modlitwa pokutna. Zachęcam do udziału w pielgrzymce, która odbędzie się z poszanowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

ks. Sebastian Seweryn
DIECEZJALNY ASYSTENT RYCERSTWA NIEPOKALANEJ