Spotkanie Młodych LEDNICA 2000

W sobotę, 4 czerwca 2022 r. na Polach Lednickich odbędzie się XXVI Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 pod hasłem: „Na krańce świata”. Po pandemicznej przerwie wraca też Jutrznia Lednicka.

Tego dnia rano, razem z Prymasem Polski, młodzi modlić się będą przy relikwiach św. Wojciecha w katedrze gnieźnieńskiej.

Chciałem serdecznie zaprosić wszystkich duszpasterzy i młodych do udziału w tym spotkaniu. Proszę o przesyłanie informacji z których miejsc są organizowane wyjazdy. Jeśli w jakiś miejscach są jeszcze wolne miejsca proszę o przesłanie informacji abyśmy mogli poinformować jak największą grupę młodych.

Ks. Marcin Boryń
DIECEZJALNY DUSZPASTERZ MŁODZIEŻY

______________

WYJAZD NA SPOTKANIE LEDNICKIE