Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Proboszcza – ks. Mariana Fatygi

We wtorek, 11 lutego 2014 r. w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Proboszcza w ramach akcji „Ferie na sportowo”. W turnieju uczestniczyło 50 osób. Zawodników podzielono na trzy kategorie wiekowe: uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i tzw. seniorzy.

W kategorii szkoły podstawowej: I. miejsce Sylwester Placek, II. Jakub Kocerba, III. Jakub Banaś. W kategorii uczniowie gimnazjum: I. Tomasz Konwant, II. Jakub Pozłótka, III. Mateusz Buras. W kategorii seniorzy: I. Bartłomiej Musiał, II. Rafał Konwant i III. Grzegorz Kałwa.

Nad całością turnieju czuwali Anna Surówka – sędzia główny turnieju, Elżbieta Pełka – nauczyciel wf-u oraz dyrektor szkoły – Piotr Binkowski.

Puchary i nagrody rzeczowe ufundował proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Skalbmierzu ks. Marian Fatyga.