Uwielbienie w Centrum Miasta

Od 2013 roku w okolicach uroczystości Bożego Ciała, gromadzimy się na Rynku w Kielcach, aby pokazać, że Jezusa w Najświętszym Sakramencie możemy uwielbiać w każdym miejscu. Wielbimy Boga za obecność Jezusa Eucharystycznego wśród nas.

Chcemy w ten sposób budować wspólnotę - tańcząc, klaszcząc i śpiewając pieśni uwielbiające Boga. Poprzez „Uwielbienie w Centrum Miasta” pokazujemy bowiem, że Jezus wciąż żyje, i chce być obecny wszędzie tam, gdzie znajduje się człowiek.

Dziś musimy wszyscy zweryfikować swoje plany związane z planowanym od blisko roku wydarzeniem i dostosować się do tej trudnej dla nas sytuacji jaką jest panująca pandemia. Zespół „To ON” przygotował wspaniałe utwory muzyczne, które czekają na miejsce, w którym będą mogły zabrzmieć i pokazać się światu.

W tym roku główne hasło będzie związane z DEKALOGIEM - czwartym przykazaniem. Inspiracją dla nas stała się pielgrzymka św. Jana Pawła II do Kielc 30 lat temu. Już dziś zapraszamy na niesamowite UWIELBIENIE W CENTRUM MIASTA - 13 czerwca 2021r.

Więcej informacji niebawem.

>> Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Kieleckiej

>> Uwielbienie w Centrum Miasta

>> Facebook