Informacje o pogrzebach

W ostatnich dniach zmarli ojcowie trzech księży naszej diecezji. Zachęcamy do modlitwy w ich intencji i udziału w pogrzebach!

W wieku 83 lat zmarł
Ś.p. STANISŁAW DYNEROWICZ
tata ks. kan. Roberta Dynerowicza,
pracującego na Sycylii (Vittoria Ragusa).

Księdza Biskupa Kazimierza Gurdy
we wtorek, 20 listopada 2012 r. o godz. 14.00
w kościele parafialnym św. Jana Chrzciciela w Pilicy.
Po Mszy św. odprowadzenie na miejscowy cmentarz.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojemu słudze Stanisławowi, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij go do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

W wieku 71 lat zmarł
Ś.p. KAZIMIERZ LALEWICZ
tata ks. Tadeusza Lalewicza,
wikariusza parafii Bożego Ciała w Słomnikach.

Księdza Biskupa Ordynariusza Kazimierza Ryczana
we wtorek, 20 listopada 2012 r. o godz. 14.00
w kościele parafialnym w Oleśnicy.
Po Mszy św. odprowadzenie na miejscowy cmentarz.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojemu słudze Kazimierzowi, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij go do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

W wieku 70 lat zmarł
Ś.p. EDMUND SAMICZAK
tata ks. Pawła Samiczaka,
wikariusza parafii Bożego Ciała w Busku-Zdroju.

Księdza Biskupa Ordynariusza Kazimierza Ryczana
w czwartek, 22 listopada 2012 r. o godz. 12.00
w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kielcach.
Po Mszy św. odprowadzenie na cmentarz w Masłowie.

Wszechmogący Boże, pokornie Cię błagamy, † okaż miłosierdzie Twojemu słudze Edmundowi, którego na tym świecie zaliczyłeś do Twojego ludu, * i przyjmij go do grona Twoich Świętych w królestwie pokoju i światła. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...