Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Kontakt: tel. 693-939-796

e-mail: kowalm@vp.pl

Czcigodni Bracia.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, 20 maja wyruszamy na wspólne pielgrzymowanie maryjnymi szlakami. Jeśli Pan Bóg pozwoli nawiedzimy następujące miejsca: Opactwo Cystersów w Jędrzejowie, Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej, Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach oraz Cel szczególny – Jasna Góra. W zależności przede wszystkim od pogody program będziemy na bieżąco korygować. Być może uda się dotrzeć do Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Skarżysku Kamiennej.

Pewne jest, że odprawimy wspólnie Eucharystię dziękczynną w intencji naszych czcigodnych Jubilatów i w  między czasie spożyjemy wspólny, ciepły posiłek. Domyślam się, że lista, którą mam z dnia skupienia jest aktualna. Proszę jednak o potwierdzenia do dnia 11 maja ( najlepiej sms na nr tel. 693939796 lub drogą mailową: kowalm@vp.pl). Po ustaleniach wstępnych z kierowcą, jeśli chcemy dotrzeć do wszystkich miejsc wyjeżdżamy z Kielc o godz. 7.00 z placu Marii Panny (obok Katedry – na parkingu można zostawić samochód). Powrót… -  ciężko stwierdzić, ale na pewno przed północą. Przy pełnej obsadzie koszt wyjazdu (wraz z ubezpieczeniem): 75zł. Bardzo proszę o potwierdzenia wstępnych informacji, które zebraliśmy w Skorzeszycach.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam, do wspólnego pielgrzymowania w tym szczególnym roku 100 rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie.

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź

Z darem modlitwy ks. Mirek

Czcigodni Bracia!

Z wielkim rozczarowaniem ( zdziwieniem również) informuję, że na majowy wyjazd zgłosiło się dziewięć osób, a zapisanych było 53. Przy takiej ilości osób  pielgrzymka nie odbędzie się.

Nadal pozostaje otwarta sprawa jubileuszy naszych Braci (czekam na propozycję spotkania, tak aby wszyscy byli obecni, bo taki był cel naszego wyjazdu). Pozdrawiam serdecznie.

Ks. Mirosław

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.