Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

SZAFARZY NADZWYCZAJNYCH KOMUNII ŚWIĘTEJ
SKORZESZYCE, 24-25. 03. 2017

Drodzy Bracia!

Zgodnie z zapowiedzią, zapraszam serdecznie na wielkopostny dzień skupienia, który odbędzie się w dniach 24-25 marca 2017 w Centrum Spotkań i Dialogu w Skorzeszycach. Pamiętamy, że jest to obowiązkowe spotkanie formacyjne, w którym udział biorą wszyscy pełniący posługę Nadzwyczajnego Szafarza. W spotkaniu weźmie udział Bp Jan, który będzie przewodniczył Mszy św. w drugim dniu skupienia.

Mając w pamięci sytuacje z ostatnich dwóch spotkań, proszę o zgłoszenia najpóźniej do 20 marca 2017 na adres: kowalm@vp.pl lub tel.: 693939796 (najlepiej sms). W zgłoszeniu podajemy: imię, nazwisko oraz miejsce posługiwania.  Przyjazd i zakwaterowanie 25 marca 2017 do godz. 17.30. Rozpoczynamy Drogą Krzyżową o godz. 17.40. Koszt spotkania - podobnie, jak poprzedniego - wynosi 100 zł. Proszę zabrać ze sobą alby oraz ważne legitymacje. Na ile jest to możliwe, przekażcie powyższe informacje, tym, którzy mniej korzystają z internetu. Szczególnie tym, którzy nie wzięli udziału w poprzednim dniu skupienia – udział jest obowiązkowy.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Ks. Mirosław Kowalski

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.