Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Kontakt: tel. 693-939-796

e-mail: kowalm@vp.pl

________________

Serdecznie zapraszam na spotkanie formacyjne wszystkich szafarzy nadzwyczajnych Komunii św. posługujących w naszej diecezji oraz kandydatów do pełnienia tej posługi.

Odbędzie się ono 4 lipca 2020 roku w parafii pw. św. Józefa Robotnika w Kielcach  (ul. Turystyczna 3).  W tym  dniu, przez posługę bp. Andrzeja Kalety do grona szafarzy włączeni zostaną nasi bracia, którzy ukończyli formację w ostatnich miesiącach.

PLAN SPOTKANIA:

Godz. 9.00 – przyjazd kandydatów na szafarzy i przygotowanie liturgiczne obrzędu;

Godz. 9.45 – konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu dla szafarzy i kandydatów;

Godz. 11.00 – Msza św. pod przewodnictwem bp. Andrzeja Kalety z obrzędem ustanowienia szafarzy.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam. W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon (nr: 693-939-796) bądź wiadomość na adres: kowalski.miros@gmail.com.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

ks. Mirosław Kowalski

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.