Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Kontakt: tel. 693-939-796

e-mail: kowalm@vp.pl

________________

Czcigodni Szafarze Nadzwyczajni Komunii św.!

W dniach 23-24 lutego 2018 r. (tj. piątek i sobota przed II Niedzielą Wielkiego Postu w Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej w Skorzeszycach przeprowadzony zostanie doroczny Wielkopostny Dzień Skupienia dla Szafarzy Nadzwyczajnych Komunii św. posługujących w naszej diecezji. Według norm prawnych, uczestnictwo w tego typu spotkaniu formacyjnym jest jednym z elementów formacji permanentnej  Szafarzy. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa!!!

Spotkanie rozpoczniemy o godz. 17.00 w piątek. Zakończymy obiadem  w sobotę. W drugim dniu o godz. 12.00 ustanowieni zostaną przez bp. Andrzeja Kaletę nowi Szafarze z czego ogromnie się cieszę. Bardzo proszę  Braci, którzy jeszcze tego nie uczynili, by potwierdzić swoją obecność drogą mailową (kowalski.miros@gmail.com) lub telefonicznie (sms pod nr 693-939-796) do dnia 18 lutego. Liczba uczestników spotkania formacyjnego musi być znana ze względów organizacyjnych. Na spotkanie formacyjne proszę zabrać ze sobą legitymacje w celu ich aktualizacji, jeśli ktoś jeszcze ma nieaktualną. Serdecznie zapraszam.

Z wyrazami szacunku i pamięcią modlitewną

Ks. dr Mirosław Kowalski

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.