Ks. Waldemar Wiśniowski stanął na podium

Ks. Waldemar Wiśniowski z Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Kielcach zajął II miejsce podczas Międzynarodowych Mistrzostw Księży w Tenisie Stołowym. Rozgrywki odbywały się w dniach 12-13 kwietnia 2023 r. w Gdańsku. W gali wręczenia nagród uczestniczył Ksiądz Biskup Piotr Przyborek.

Kolejną edycję turnieju dla duchownych diecezjalnych i zakonnych rozegrano po raz pierwszy w Gdańsku. Impreza, odbywająca się pod honorowym patronatem Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy SAC, metropolity gdańskiego i pod patronatem medialnym „Gościa Niedzielnego”, zgromadziła kapłanów z diecezji bielsko-żywieckiej, gdańskiej, gliwickiej, gnieźnieńskiej, katowickiej, kieleckiej, legnickiej, lubelskiej, łomżyńskiej, płockiej, poznańskiej, przemyskiej, sandomierskiej, sosnowieckiej i zamojsko-lubaczowskiej.