Nagroda Burmistrza dla ks. Usarza

Ks. Szymon Usarz odbiera nagrodę

W ostatni weekend września ks. Szymon Usarz, wikariusz parafii św. Michała Archanioła w Daleszycach został jednym z laureatów „Złotej Wagi” – specjalnej nagrody przyznawanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce.

Wręczenie nagrody odbyło się podczas uroczystego otwarcia zrewitalizowanego rynku. Ks. Usarz został jednym z laureatów tej nagrody za zorganizowanie kolonii wakacyjnych nad morzem dla sporej grupy dzieci i młodzieży, a także podjęcie starań zorganizowania wyjazdu w czasie ferii zimowych dla około 200 młodzieży miasta i gminy Daleszyce. Wyjazdy te mają charakter integracyjno-ewangelizacyjny i odbywają się pod hasłem „Daleszyce z Bogiem”.

Ks. Szymonowi Usarzowi gratulujemy wyróżnienia!

"Złota Waga" - wyróżnienie przyznawane przez Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce