Nowy samochód dla naszego misjonarza

Z wielką radością pragniemy poinformować, iż udało nam się zrealizować kolejny projekt misyjny. Ks. Piotr Pochopień posługujący w Brazylii otrzymał dzięki MIVA Polska i Misyjnego Dzieła Diecezji Kieleckiej samochód terenowy do pracy misyjnej.

Ze swej strony dziękuję MIVA Polska i wszystkim ofiarodawcom diecezji kieleckiej za ten wielki dar dla naszego misjonarza.

Dziękuję Kapłanom z diecezji kieleckiej za zorganizowanie Tygodnia św. Krzysztofa i szerzenie idei ŚRODKI TRANSORTU DLA POLSKICH MISJONARZY. Chcę zaznaczyć, że w ostatnich latach jest to drugi samochód, jaki otrzymali kieleccy misjonarze dzięki wsparciu MIVA Polska.

Niech Miłosierny Pan błogosławi całe Dzieło Misyjne. Bądźmy całym sercem z naszymi misjonarzami, którzy opuściwszy swoją Ojczyznę głoszą Ewangelię tym, którzy nie znają Chrystusa. Módlmy się gorliwie o nowe powołania misyjne.

Z wyrazami szacunku i darem modlitwy

Ks. Łukasz Zygmunt
DYREKTOR DIECEZJALNY PDM