Nowy samochód dla naszego misjonarza

Na adres Misyjnego Dzieła Diecezji Kieleckiej wpłynęło podziękowanie od ks. Andrzeja Zawadzkiego, posługującego na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Zachęcamy do lektury!

* * *

Składam serdeczne podziękowania wszystkim wspierającym misje, naszym diecezjanom oraz MIVA Polska za sfinansowanie zakupu samochodu terenowego na naszą misję. Samochód ten był naprawdę potrzebny, aby skutecznie kontynuować działalność duszpasterską na terenie naszej parafii w Buyo.

Terytorium Misji jest bardzo rozległe (najdalsza kaplica jest w odległości ponad stu kilometrów), a drogi prawie nieprzejezdne; stąd ogromna radość i ulga z posiadania nowego, bezpiecznego pojazdu, który radzi sobie z kałużami o kilkudziesięciu centymetrach głębokości i innymi przeszkodami terenowymi.

Jestem wdzięczny za żywe zainteresowanie potrzebami misjonarzy. Niech Nowonarodzone Dziecię obficie Wam błogosławi, a Nasza Matka, Maryja wyprasza deszcz łask u Boga dla Dobroczyńców i Ofiarodawców z Diecezji Kieleckiej oraz MIVA Polska!

Z serdecznymi pozdrowieniami z Wybrzeża Kości Słoniowej!

Ks. Andrzej Zawadzki
MISJONARZ