Ostatnie spotkanie przed Uwielbieniem na Rynku

Być bliżej Ciebie – ostatnie przygotowanie do VII Uwielbienia w Centrum Miasta. Tym razem w kościele Wniebowzięcia NMP w Małogoszczu.

Już po raz piąty w tym roku szkolnym przygotowywaliśmy się do głównego wydarzenia, jakim jest Uwielbienie na Rynku w Kielcach. Tym razem pod hasłem „Być bliżej Ciebie” odwiedziliśmy parafię pw. Wniebowzięcia NMP w Małogoszczu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym podczas tego niesamowitego spotkania. Dziękujemy również Zespołowi To On, Wspólnocie Zarażę Cię Bogiem, Duszpasterstwu Młodzieży Diecezji Kieleckiej, Stowarzyszeniu „Dwa Przymierza” za pomoc w organizacji tego wydarzenia oraz „Wytwórnia Fotografii Artystycznej” Justyna Zbytek za przepiękną relację zdjęciową.

Do zobaczenia już 26 maja o godz. 19.00 na kieleckim Rynku na VII Uwielbienie pod hasłem „Od wieków na wieki”.

tekst za: uwielbienie.kielce.pl

>> Galeria zdjęć