Tenisowy sukces kieleckich kapłanów

W dniach 13-14 lutego 2023 r w Tenisowym Centrum Sobota koło Poznania odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Księży w tenisie ziemnym. Duży sukces odnieśli nasi księża.

W grze podwójnej mistrzami Polski zostali kapłani z naszej diecezji kieleckiej, ks. Ryszard Piwowarczyk - proboszcz parafii Szydłów i ks. Kazimierz Jajeśniak - proboszcz parafii Mokrsko. Drugie miejsce i tytuł wicemistrzów Polski wywalczyła para łączona diecezji kieleckiej i tarnowskiej – ks. Edward Iwan, proboszcz parafii Jasionna oraz ks. Bogusław Skotarek, proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie.

W grze indywidualnej w swoich kategoriach ks. Kazimierz Jajeśniak zajął drugie miejsce, a księża Ryszard Piwowarczyk i Edward Iwan – trzecie miejsca.

Gratulujemy naszym kapłanom kondycji fizycznej i sukcesów sportowych!