Zaproszenie na Pola Lednickie

W pierwszą sobotę czerwca (1 czerwca 2024 r.) na Polach Lednickich odbędzie się XXVIII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 pod hasłem: „Wracaj do domu”.

Grupa wyjeżdżająca z Centrum ŚDM z Kielc przed spotkaniem na polach Lednickich planuje wziąć udział w Jutrzni w katedrze gnieźnieńskiej. Tego dnia rano, razem z Prymasem Polski, młodzi modlić się będą przy relikwiach św. Wojciecha.

Chciałem serdecznie zaprosić wszystkich duszpasterzy i młodych do udziału w tym spotkaniu. Proszę o przesyłanie informacji z których miejsc są organizowane wyjazdy (borynmarcin@interia.pl). Jeśli w jakiś miejscach są jeszcze wolne miejsca proszę o przesłanie informacji, abyśmy mogli poinformować jak największą grupę młodych.

PLANOWANE WYJAZDY:

1. Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Kieleckiej- wyjazd spod katedry kieleckiej o godz. 4.00. Koszt 150 zł. Kontakt: ks. Marcin Boryń - borynmarcin@interia.pl liczba miejsc ograniczona.

Ks. Marcin Boryń
DIECEZJALNY DUSZPASTERZ MŁODZIEŻY