Duszpasterstwo osób z niepełnosprawnością

Witam serdecznie wszystkie osoby z niepełnosprawnością, ich rodziny, przyjaciół i wolontariuszy. Na tej stronie Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych będą się ukazywać od czasu do czasu jakieś informacje i inspirujące myśli.

Częściej będą dokonywane wpisy na facebooku, przyporządkowanym do tej strony. Ufam, że profil facebookowy stanie się forum, na którym będą zamieszczane informacje o wydarzeniach proponowanych dla osób z niepełnosprawnością, o obiektach, które mogą im służyć, o sprzęcie ortopedyczno-rehabilitacyjnym, teksty modlitw, medytacje służące pogłębieniu życia duchowego, zdjęcia i filmy dotyczące życia osób z niepełnosprawnością ale nie tylko.

Śledź nas na FACEBOOKU

Niektóre osoby mają utrudnione wyjście z domu, natomiast mają łatwy dostęp do mediów społecznościowych. Facebook daje możliwość łatwego zamieszczania swoich wpisów, więc może stać się platformą dialogu wielu osób.

Serdecznie zapraszam osoby indywidualne jak też stowarzyszenia i fundacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych do korzystania z tej strony i z dołączonego do niej profilu facebookowego.

ks. Jan Jagiełka
DIECEZJALNY DUSZPASTERZ CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

____________

PRZYDATNE LINKI

>> Orędzie Papieża Franciszka na Światowy Dzień Chorego 2021 r.