Akcja "Pierniki w Miłosierdziu" po raz drugi

Wolontariusze z Parafialnego Centrum ŚDM przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kielcach na Czarnowie w niedzielę 10 stycznia 2016 r. zorganizowali i przeprowadzili po raz drugi sprzedaż własnoręcznie upieczonych i ozdobionych pierników.Ś

Celem akcji było zgromadzenie pieniędzy, które w całości zostaną przeznaczone na ugoszczenie młodzieży, która przyjedzie na etap diecezjalny Światowych Dni Młodzieżyw dniach 19-26 lipca do parafii Miłosierdzia Bożego w Kielcach.

Po raz pierwszy akcję zorganizowano w święto Trzech Króli i wtedy akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród parafian. Postanowiono więc ponowić akcję.

- W dzisiejszej akcji można nas było spotkać po każdej dopołudniowej Mszy św. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, którzy wsparli naszą akcję podczas obu dni zbiorki. Szczególne podziękowania kierujemy do rozgłośni Diecezjalnego Radia eM Kielce, które informowało na swojej antenie, jak i na stronie internetowej o naszej inicjatywie - mówią wolontariusze.

WOLONTARIUSZE
 Parafialnego Centrum ŚDM