Co nowego w prasie katolickiej?

Zachęcamy do zakupienia w swoich parafiach i lektury nowych numerów „Niedzieli" i „Gościa Niedzielnego".

W najnowszejNiedzieli” m.in.:
- Co judaizm, islam i chrześcijaństwo mówią o aborcji, eutanazji, karze śmierci, antykoncepcji i rozwodach?
- Ignorujesz Biblię, lekceważysz Chrystusa. Czytanie Biblii jest dla chrześcijanina koniecznością. Jakie wydania Biblii czytać? W jaki sposób czytać Pismo Święte?
- Jak to ze szczepionką było. Dlaczego szczepionki są pomocne w walce z chorobami?
- Czy media zawładnęły światem? Potrafią z miernoty zrobić celebrytę, a z porządnego człowieka - przestępcę...

W Niedzieli Kieleckiej” m.in.:
- Powstańczym szlakiem (śladami Powstania Styczniowego)
- Afryka ma twarz uśmiechniętego dziecka
- Skłodowscy na Kielecczyźnie
- Czy to obraz Smuglewicza? (par. Michałów)

W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego” m.in.:
- Powrót Wielkiego Brata. Dziś właściwie nie ma już szans, aby ochronić się przed inwigilacją i kontrolą ze strony mediów cyfrowych
- Światło u niechrześcijan. Dlaczego Kościół rozmawia z wyznawcami innych religii?
- Szkoła na ekranie. Jak zdalne nauczanie wpłynie na dzieci i młodzież?
- Biblia dla mas. Ukazało się wydanie Biblii z nowymi komentarzami - tzw. Biblia z Nawarry