„Kościół zagadek” w Szydłowie

Z okazji odpustu Parafia św. Władysława w Szydłowie przygotowała, oparty na idei popularnych escape roomów, wirtualny „kościół zagadek” o nazwie: ENTER...THE CHURCH.

Bo o ile celem tradycyjnego escape roomu jest „ucieczka z pokoju” (ang. escape=ucieczka), to ENTER...THE CHURCH ma zachęcić, po wirtualnej przygodzie, do odwiedzin w realu (ang. enter=wejść) tej niezwykłej świątyni jaką jest kościół św. Władysława w Szydłowie.

ENTER...THE CHURCH skierowany jest do wszystkich zarówno do Parafian, Pielgrzymów jak i Turystów, którzy odwiedzają to przesiąknięte modlitwą i historią miejsce. Niech nasz niezwykły Patron, król i rycerz, święty Władysław, wyprasza wszystkim potrzebne łaski i oręduje za nami.

>> Zobacz więcej