Kurs dla fotografów i kamerzystów

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej w Kielcach zaprasza osoby chcące filmować lub wykonywać zdjęcia podczas uroczystości religijnych w kościołach na przygotowujący do tego Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów.

Odbędzie się on w auli Kurii Diecezjalnej w piątek, 1 października 2021 r., rozpoczęcie o godz. 17.00. Należy przynieść zdjęcie o wymiarach 3,5 x 2,5 cm. Koszt 100 zł. (kurs, certyfikat i legitymacja).

Nie są potrzebne wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy na spotkaniu. Więcej informacji pod nr tel.: 662-310-808.

Na kurs zapraszamy kamerzystów i fotografów wyłącznie z diecezji kieleckiej!

Przypominamy iż Konferencja Episkopatu Polski wydała w ubiegłych latach stosowne dokumenty. Nikt bez ważnego certyfikatu i aktualnej legitymacji (na odwrocie jest data i pieczęć Kurii Diecezjalnej) nie może wykonywać zdjęć i filmów w budynkach sakralnych podczas Mszy św i nabożeństw.

Ks. dr Mirosław Cisowski
WIKARIUSZ BISKUPI DS. DUSZPASTERSTWA