Niedziela Palmowa na Czarnowie

„Miłosierny Kiermasz Wielkanocny” - pod takim hasłem młodzież z Parafialnego Centrum ŚDM przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kielcach zorganizowała w Niedzielę Palmową sprzedaż własnoręcznie upieczonych pierników.

Zebrane fundusze przeznaczone zostaną w całości na ugoszczenie młodzieży z Włoch, która przyjedzie na etap diecezjalny Światowych Dni Młodzieży w dniach 19-25 lipca do parafii Miłosierdzia Bożego w Kielcach.

Wielkanocne pierniczki, samodzielnie wypiekane, były do nabycia po każdej Mszy św. w cenie 5 zł.

Był to już trzeci kiermasz zorganizowany przez wolontariuszy z parafii Miłosierdzia Bożego przeznaczony w całości na ŚDM. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które kupiły nasze wyroby.

Wolontariusze PC ŚDM
przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego