O KSM-ie w Słomnikach

Na mapie miejsc, w które zawitała wspólnota Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pojawiły się Słomniki. To tam 1 października 2022 r. młodzież parafii spotkała się z przedstawicielami Zarządu Diecezjalnego KSM.

Podczas spotkania młodzież zebrana na salce parafialnej mogła poznać historię stowarzyszenia, zapoznać się z głównymi założeniami jakie przyświecają zrzeszonym we wspólnocie młodym ludziom, oraz poznać działania jakie podejmują członkowie KSM na co dzień w ramach diecezji i poszczególnych oddziałów parafialnych. Nie zabrakło czasu na pytania jakie gospodarze mogli kierować do delegacji zarządu, która chętnie wyjaśniała nurtujące młodych kwestie i ukazywała wartość wspólnoty w rozwijaniu wiary.

Polecajmy modlitwie młodych tej parafii i wszystkich miejsc w jakich rozwija się bądź działa Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Zachęcamy także do włączenia się w formacje i dzieła proponowane przez KSM.