Od Słowa do życia

W czasie pandemii, pragnąc dobrze przygtować się na świętowanie narodzin Chrystusa, który stał się wypełnieniem obietnicy, gdzie „Słowo stało się Ciałem” zapraszamy Was do codziennego, Adwentowego rozważania słów Ewangelii wraz z komentarzem.

Wraz z księżmi z duszpasterstw młodzieżowych i kilkoma, którzy zechcieli się włączyć w tę akcję chcemy zaproponować wam codzienny komentarz do Słowa Bożego. Każdego dnia będziecie mieli okazję na zaczerpnięcie myśli, która was przeprowadzi przez okres ADWENTU i przygotuje na czas świąteczny. Słowo poprowadzą między innymi: ks. Paweł Rej, ks. Jakub Suchecki, ks. Jarosław Góralsk, ks. Karol Stawowczyk, ks. Stanisław Lodziński, ks. Michał Żak, ks. Wojciech Oczkowicz, ks. Marek Blady, ks. Rafał Dudała, ks. Paweł Samiczak, ks. Marcin Gałczyński, ks. Michał Bieroński, ks. Dariusz Węgrzyn, ks. Krzysztof Włosowicz, ks. Marcin Boryń, ks. Marcin Kowalski, ks. Przemysław Pabjan, ks. Tomasz Szczepanik, ks. Mateusz Szostak, ks. Dawid Kwiatkowski, ks. Adam Wilczyński i ks. Grzegorz Stachura.

Będą się one pojawiać codziennie na fanpage Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Kieleckiej.

Niech SŁOWO nas prowadzi DO ŻYCIA!